Tvorba strategie a návrhy komunikační kampaně

S čím Vám pomůžeme?

Máte značku, produkt nebo službu a nevíte, jak a kde ji představit Vašim potenciálním zákazníkům?

V OKDiGiTAL to zvládneme za vás. Navrhneme ideální strategii a komunikaci s ohledem na Vaši cílovou skupinu, představíme Vám náš plán a pustíme se do komunikační kampaně.

Tvorba strategie a návrhy komunikační kampaně​

„Nepotřebujete miliony, pracujeme za rozumné ceny. Určitě společně nalezneme řešení odpovídající Vašim finančním možnostem.“

Jak probíhá spolupráce s námi?

1.

Strategie vstupu na trh

Prvně si spolu sedneme, Vy nám představíte svůj projekt, službu či produkt. My na základě úvodní schůzky vytvoříme aktuální analýzu trhu a konkurence.

Na základě těchto informací pro Vás vytvoříme ideální strategii ať už pro vstup na nový trh, nebo posílení tržního podílu již zaběhlé značky.

2.

Testování kampaní

Ještě než navrženou kampaň spustíme, otestujeme si její účinnost na malém vzorku, abychom ji mohli následně optimalizovat. Nejčastěji začínáme validační kampaní, díky které zjistíme, jak efektivně oslovíme vybrané cílové skupiny, které formáty a kanály jsou nejvhodnější.

3.

Spuštění kampaně
a průběžná optimalizace

Po testování parametry kampaně upravíme a spouštíme do on line. V průběhu kampaně sledujeme nastavené parametry a optimalizujeme, abychom co nejlépe dosáhli nastavených cílů.

Kontakt

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat.

e-mail: info@digitalok.cz

tel.: +420 704 612 140